Основна сесія національного мультипредметного тесту триватиме з 05 червня до 23 червня 2023 року. Запрошення на тестування розміщені у персональних кабінах учасників.

29 липня 2022

Мотиваційні онлайн-зустрічі "Сертифікація педагогічних працівників 2022"

26-27 липня 2022 року управління Державної служби якості освіти у Тернопільській області з метою реалізації та підтримки державних освітніх реформ провело мотиваційні онлайн-зустрічі «Сертифікація педагогічних працівників 2022» для вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Тернопільської області. Участь у заходах взяла Людмила Онищук, методист, в.о. завідувача центру моніторингу якості освіти, ЗНО та аналітичної діяльності Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти. Вона представила алгоритм реєстрації для участі у сертифікації: ознайомила учителів початкових класів із електронною програмою реєстрації, охарактеризувала пакет документів, які необхідно надіслати до Івано-Франківського РЦОЯО. Присутні ознайомилися із онлайн-сервісами на сайті УЦОЯО «Стан опрацювання документів» та «Кабінет учасника сертифікації». Людмила Онищук розповіла майбутнім учасникам сертифікації про перебіг першого етапу сертифікації – незалежного тестування фахових знань та умінь учителів початкової школи.

Нагадуємо, що з 1 серпня до 15 серпня триватиме реєстрації для участі у сертифікації педагогічних працівників. У 2022 році в Україні сертифікацію зможуть пройти 2500 учителів початкової школи.

Немає коментарів:

Дописати коментар