Увага! З 20 травня до 07 червня 2022 року усі зареєстровані учасники на своїх Інформаційних сторінках мають підтвердити бажання складати національний мультипредметний тест та вказати країну/регіон перебування/ місто, наближене до бажаного місця складання НМТ. З 21 червня до 07 липня 2022 року учасники на своїх Інформаційних сторінках мають остаточно визначитися з вибором країни/ міста проходження тестування

12 травня 2022

Готуємося до національного мультипредметного тесту

В рамках безкоштовного освітнього проєкту iLearn громадською спілкою "Освіторія" за підтримки ЮНІСЕФ  проводиться ряд вебінарів для підготовки ДО НАЦІОНАЛЬНОГО МУЛЬТИПРЕДМЕТНОГО ТЕСТУ.

Заступниця директора УЦОЯО Тетяна Вакуленко розповіла про особливості НМТ і відповіла на найпоширеніші запитання. Вебінар можна переглянути  на YouTube-каналі  УЦОЯО або на  платформі iLearn.org.ua.

 
Віцепрезидент Київської школи економіки Єгор Стадний дав поради щодо написання вдалого мотиваційного листа і відповів на найпоширеніші запитання. Вебінар можна переглянути  на YouTube-каналі УЦОЯО або на  платформі iLearn.org.ua.


Серія вебінарів з підготовки до НМТ з української мови: Вебінар 1, Вебінар 2, Вебінар 3
Серія вебінарів з підготовки до НМТ з історії України: Вебінар 1, Вебінар 2, Вебінар 3
Серія вебінарів з підготовки до НМТ з математики: Вебінар 1, Вебінар 2, Вебінар 3

Немає коментарів:

Дописати коментар