Відбулися вступні випробування в магістратуру

30 червня та 02 липня 2021 року відбулися вступі випробування, що проводяться з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти.

30 червня у пунктах тестування м. Тернополя 1438 здобувачів освіти складали єдиний вступний іспит з іноземних мов (ЄВІ). З них, англійську мову складали 1205 осіб, що становить 81,3% від загальної кількості зареєстрованих, німецьку мову – 217 осіб (74,8% від загальної кількості зареєстрованих), французьку мову – 13 осіб (87,6%), іспанську мову – 3 особи (100%).  5 учасників ЄВІ не змогли завершити роботу над тестом через порушення процедури проведення тестування. Основна сесія єдиного вступного іспиту проводилася у дві зміни (початок першої зміни – о 10:00, другої – о 14:00). В першу зміну працювали 5 пунктів тестування, у другу – чотири.

02 липня було проведене єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ). Участі у ньому взяли 258 вступників (94,2% від загальної кількості зареєстрованих). Для проведення ЄФВВ було задіяно один пункт тестування на базі Західноукраїнського національного університету.

Нагадуємо! Особи, які не змогли взяти участь в основній сесії вступних випробувань через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії. Для цього необхідно упродовж 3 календарних днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Звертаємо увагу на те, що відповідно до VІІ розділу Порядку участь у додатковій сесії можуть взяти вступники, які:

1) брали участь в основній сесії ЄФВВ/ЄВІ, але стосовно них допущено порушення процедури проведення вступних випробувань, яке вплинуло на об’єктивність встановлення його результатів, що підтверджено відповідним рішенням регламентної комісії;

2) брали участь в основній сесії ЄФВВ/ЄВІ, але не змогли завершити виконання завдань вступних випробувань у зв’язку з різким погіршенням стану здоров’я або виникненням інших обставин у пункті тестування, що підтверджено відповідними рішеннями регламентних комісій;

3) не змогли взяти участь в основній сесії ЄФВВ/ЄВІ через причини, які не залежали від їхніх дій та волі та на які вони не могли вплинути.

Рішення про допуск вступника до участі в додатковій сесії ухвалюється регламентною комісією.

Тестові зошити з ЄВІ/ЄФВВ та правильні відповіді до завдань розміщено в розділі «Вступні до магістратури. Матеріали ЄВІ/ЄФВВ 2021 року».

Немає коментарів:

Дописати коментар