Увага! З 8 до 31 січня 2019 року триває реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні. Пробне ЗНО відбудеться 16 березня (українська мова і література) та 23 березня (інші предмети, винесені на ЗНО-2019).

Відбулося пробне ЗНО з української мови і літератури


24 березня 2018 року в Україні відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури. Основна мета проведення пробного ЗНО - ознайомлення з процедурою. Усі процеси на пробному проходять у повній відповідності до того, як це відбуватиметься під час проведення основної сесії  ЗНО.


В Тернопільській області тестування проводилося в 24 пунктах проведення пробного ЗНО. В ньому взяли участь 4513 учасників із 4615 зареєстрованих, що становить 98,8%. Для організації та проведення пробного ЗНО було залучено 779 педагогічних та науково-педагогічних працівників, 24 медичних працівників. Охорону та правопорядок на пунктах пробного тестування забезпечували працівники районних, Тернопільського міського відділень Головного управління національної поліції в Тернопільській області.


Нагадуємо! Пробне зовнішнє незалежне оцінювання з інших предметів відбудеться 31 березня.

ФОТОРЕПОРТАЖ  із пункту проведення пробного ЗНО Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ст. №11.

Немає коментарів:

Дописати коментар